Telefon
WhatsApp
MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

İşte Bahçeli'nin açıklamasından satır başları: Aziz Atatürk emperyalizmle vuruşa vuruşa iman ve irade gücüyle Türk devletini ortaya çıkardı. Babasının vefatından sonra dayısının evinde bakla tarlası bekledi, karga kovaladı. Gün geldi düşmanı da İzmir'e kadar kovaladı. Atatürk demek vatan ve milletin selameti demektir, milleti mücadelenin başarısı demektir. O bir insandır, fanidir. Atatürk kurucu bir liderdir. Ömrünü Türk milletine vakfetmiştir.  Gazi Mustafa Kemal hem Türk milletinin hem de Türkiye Cumhuriyeti'nin ortak paydasıdır. 

ATATÜRK'E ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ

 
 

Atatürk liderliğinde kurucu kahramanlar Türk milletinin iradesini Türk milliyetçiliği ile perçinlemişlerdir. Kim ne söylerse söylesin Gazi Mustafa Kemal'e çok şey borçluyuz. 

ATATÜRK'ÜN EMANETLERİ MHP VE CUMHUR İTTİFAKI'NDA

Atatürk'ün emanetleri MHP ve Cumhur İttifakı'ndadır. Bu emanetlere asla leke sürülemeyecektir. Aziz Atatürk'ü rahmetle, minnetle yad ediyorum. 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK

Cumhuriyet'e yıkım projesi diyen ahlaksızlar milletin iradesiyle yıkılacaklar ve hesap verecekler. Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşayacak ve yaşatılacaktır.

TÜRKİYE TABLOSU DEĞER BİÇİLEMEYEN ESER GİBİ

Bizim için milli hafızada yer etmiş her yer toprak parçasıdır. Artık sızlanmaya gerek yoktur. Türk milleti belini doğrulTmuş, yıkıldığı yerden kalkmasını bilmiştir. Dünyanın konuştuğu Türkiye tablosu değer biçilemeyen bir eser gibi karşımızdadır. Mazlumlara elini uzatan, mağdurların sesi olan bir Türkiye gerçeği hepimize bir gurur yaşatmaktadır.

(Milliyet)

 

https://www.dunyasondakika.com/

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

AtlasOnline

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği