Telefon
WhatsApp
Kuruçeşme Açıkhava sahnesi kırmızı-beyaza büründü

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverlerle bir kez daha buluşmanın mutluluğunu yaşayan Hakan Altun, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Konser sezonunun güzel geçtiğine değinen ünlü sanatçı, İstanbul’un eşsiz manzarasında vereceği konserle ilgili konuştu. Altun, “Bu sezon Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde son gecem. 29 Ekim’den bir gün önce burada hep birlikte marşlar söyleyeceğiz yani ön kutlama gibi bir şey yapacağız. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere değerli silah arkadaşlarına bu güzel vatanı bize emanet ettikleri için sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi kırmızı-beyaza büründü
 
 
 

24 YILLIK ŞARKILARI BOĞAZ’DA YANKILANDI

Güçlü sesi, yorumu, kendine has tarzı ve klasikleşen sayısız şarkılarıyla gönüllerde yer edinen Hakan Altun, Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde arabesk rüzgarları estirdi. Dillere pelesenk olan ‘Telefon’ şarkısıyla dinleyicileri selamlayan başarılı sanatçı, herkesten telefonunun ışıklarını yakmasını rica etti.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi kırmızı-beyaza büründü
 

"BURADAKİ İNSANLARIN IŞIĞI HER YERİ AYDINLATMAYA YETER"

Hakan Altun'un "Sahnedeki tüm ışıkları kapatalım. Çünkü burada bulunan insanların ışığı, her yeri aydınlatmaya yeter” sözlerinin ardından, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’ndeki müzikseverler, büyüleyen bir görsel şölene imza attı. Hakan Altun, gece boyunca en sevilen şarkılarını müzikseverlerden oluşan dev korosuyla birlikte söyledi. Parçalarıyla romantizmi doruklara çıkartan Altun, ara ara eğlencenin dozunu da arttırdı. Binlerce müziksever, Boğaz’ın ışıkları altında Hakan Altun’a eşlik ederek doyasıya halay çekti.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi kırmızı-beyaza büründü
 
 
 

HAKAN ALTUN’LA 99. YILA ÖZEL GÖRSEL ŞÖLEN

Eğlencenin zirve yaptığı gecede Hakan Altun, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. yılını müzikseverle birlikte kutladı. Altun’un seslendirdiği ‘10. Yıl Marşı’ konser alanındaki heyecanı daha da arttırdı. Ellerindeki Türk bayraklarıyla Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’ni adeta kırmıza beyaza boyayan dinleyiciler, renkli görüntülere sahne oldu.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi kırmızı-beyaza büründü
 

Müzik ziyafetini soluksuz dinleyen binlerce kişi, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bir kez daha Hakan Altun’un unutulamaz şarkılarına doydu.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi kırmızı-beyaza büründü
 

 

(Milliyet)

 

https://www.dunyasondakika.com/

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

AtlasOnline

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği