Telefon
WhatsApp
İstanbulkart kişiselleştirme nasıl yapılır? İETT kişiselleştirme nereden yapılıyor, son tarih ne zaman?

İstanbulkart kişiselleştirme işlemi yapmayan vatandaşlar, aktarma, mesafe bazlı ücret iadesi ve resmî tatillerde ücretsiz ulaşım haklarından yararlanamayacak. Aynı zamanda kartın kaybolması durumunda kişinin bakiyesi de güvence altına alınacak. Peki, İstanbulkart kişiselleştirme nasıl yapılır? İşte İETT kişiselleştirme işlemi hakkında bilinmesi gerekenler…

İSTANBULKART KİŞİSELLEŞTİRME İÇİN SON TARİH NE ZAMAN?

29 Ekim’de başlayan ve sadece kırmızı renkli anonim İstanbulkart’ta yapılacak kişiselleştirme işlemi için son tarih 1 Ocak olarak belirlendi.

İETT KİŞİSELLEŞTİRME NEREDEN YAPILIYOR?

İstanbulkart kişiselleştirme işlemi, İstanbulkart mobil uygulaması, www.kisisellestir.istanbul internet adresleri üzerinden ve 153’ü arayarak gerçekleştirilebiliyor.

 

İstanbulkart kişiselleştirme nasıl yapılır İETT kişiselleştirme nereden yapılıyor, son tarih ne zaman

 

İSTANBULKART KİŞİSELLEŞTİRME NASIL YAPILIR?

Mobil uygulamadan akbil kişiselleştirme işlemi yapmak isteyenlerin öncelikle uygulamaya giriş yapması gerekmektedir. Ardından ise ana sayfadan "Kart ekle" alanındaki yönlendirmeleri takip ederek kişiselleştirme işlemini tamamlayabilir.

Yine www.kisisellestir.istanbul internet adreslerinden de form doldurularak İstanbulkart kişiselleştirme işlemi yapılabiliyor.(Posta)

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği