Telefon
WhatsApp
İrem Derici: Ankara'da pavyon açmazsam yüzüme tükürün

Ağustos 2022'de Artvin’deki Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alan İrem Derici, konser öncesi dikkat çeken açıklamalarına bir yenisini eklemişti. Hayatında ilk kez pavyona gittiğini söyleyen şarkıcı, “Dün ekiple beraber pavyona gittik. Böyle bir eğlence yok, sabah 06.00’da çıktım” ifadelerini kullanmıştı.

"BUNDAN SONRA BENİ PAVYONDAN TOPLARSINIZ"

Pavyonda dans şovlarını çok beğendiğini söyleyen ünlü popçu, “Bundan sonra beni pavyonlardan toplarsınız” esprisi yapmıştı.

ANKARA'DA PAVYON AÇIYOR!

Ankara'da müzikseverlerle buluşan Derici'yi izleyenler, şarkıcıya gündem olan açıklamasını hatırlattı. 35 yaşındaki popçu, "Bu sene Ankara'da pavyon açmazsam yüzüme tükürün" karşılığını verdi.

SAHNEDE BURHAN ÇAÇAN'I ANDI

İrem Derici, 12 Ocak'ta evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Türk Halk Müziği sanatçısı Burhan Çaçan'ı da andı. Şarkıcı, "Benim için çok kıymetliydi, Türkiye için çok kıymetliydi, bu hafta kaybettik Burhan Çaçan'ı. Ben ondan 'Aşkımız Olay Olacak' söylemiştim biliyorsunuz" diyerek, sahnede çıplak sesle 'Aşkımız Olay Olacak'ı seslendirdi.

"YERİN DOLMAYACAK"

Sanatçının vefatı sonrası sosyal medya hesabından üzüntüsünü dile getiren Derici, Çaçan ile fotoğrafını paylaşıp, şu mesajı yazmıştı:

2017'de Bursa'da kaldığım otelde, sabahın 8'inde kahvaltı ederken karşı masamda görüp, yanına koşturmuştum Burhan abinin. Ben böyle sevecen ve babacan biriyle karşılaştığımı hatırlamıyorum. Yerin dolmayacak Burhan Çaçan.(Milliyet)

 

 

(www.dunyasondakika.com)

 

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği