Telefon
WhatsApp
Haluk Levent yanlışlıkla Adana'ya gitti! 'Valimiz de inanamadı'

Haluk Levent, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından geçtiğimiz aylarda esprili bir paylaşım yaptı. Aynı zamanda 2017 yılından bu yana faaliyet gösteren AHBAP Derneği'nin Kurucu Başkanı olan usta sanatçı, mini şortlu bir fotoğrafını yayınlayarak, "İyi bayramlar canlarım" mesajını yazdı.

 
 

'ERŞAN KUNERİ'YE BENZETTİLER

Birçok kullanıcı, Haluk Levent'in çok konuşulan kombinini, komedyen Cem Yılmaz'ın dijital platformda yayınlanan 'Erşan Kuneri' dizisinde hayat verdiği karakterin stiline benzetti. "Cem Yılmaz'ın bu kombini Haluk Levent'ten aldığını biliyor muydunuz?" yorumu dikkatlerden kaçmadı.

Haluk Levent yanlışlıkla Adanaya gitti Valimiz de inanamadı
 

"ŞORTUN LİNKİ GELİR Mİ?"

Twitter'de 5.9 milyon takipçisi bulunan ünlü şarkıcı, kısa sürede 27 binden fazla beğeni ve 250 retweet aldı. Sosyal medyada gündem olan Haluk Levent'e gelen yorumlardan bazıları şöyle:

Kot şortta Haluk Levent, slip mayoda Fedon. Çok zorlu rakiplerim var!Sanatıyla gündeme gelmek isteyen Haluk Levent, fiziğiyle göz doldurdu.Abi kaşlar lens mi?Abi gözüm kanadı, bu ne! Allah'ını seviyorsan kaldır şunu.Haluk abi sen yaslanarak kendine iyilik yapıyorsun güven bana.Şortun linki gelir mi?Bu fotoğraf nasıl olur da benim koleksiyonumda bulunmaz? Hemen tam sayfa çıktısını alıp arşivleyeceğim.Bu görseli hafızamdan nasıl silebilirim?

Haluk Levent yanlışlıkla Adanaya gitti Valimiz de inanamadı
 


 

"O DÖNEMDE MODAYDI"

Takipçilerinin görüşlerine kayıtsız kalmayan ünlü isim, "Hani rock müzisyeni ya, hani 90'lar ya... O zamanlar pantolonu kesip şort yapma hep tarz hareketler. O zaman bir sorsan 'Nasıl bir tarzım' var diye nasıl övünür, bak saçlarım da hem kıvırcık hem uzun. Seviliyorsun adam" şeklindeki bir yoruma da "Evet, o dönem modaydı" yanıtını verdi.

 
 

"İNŞALLAH BEN DEĞİLİMDİR"

Twitter'da eski günleri yad eden Levent, Nisan 2021'de siyah-beyaz filtreli bu kareyi de yayınlamıştı. Gençlik fotoğrafını, "Günaydın" notuyla paylaşan şarkıcıyı, takipçileri yorum yağmuruna tutmuştu.

Daha önce de Haluk Levent'in sık sık sosyal medyada gündem olan gençlik fotoğrafı paylaşılmıştı. Levent, gönderiyi görmezden gelmemiş ve Twitter hesabından yorum yapmıştı. Esprili bir şekilde isyan eden sanatçı, "Her hafta bu fotoğrafı yayınlayarak ne yamaya çalışıyor, nereye varmak istiyorsunuz? Hem defalarca söyledim; bu ben değilim, değilim! Yani inşallah değilimdir" ifadelerini kullanmıştı.

Haluk Levent yanlışlıkla Adanaya gitti Valimiz de inanamadı
 

YANLIŞLIKLA ADANA'YA GİTTİ

Ünlü şarkıcı, Adana Valisi Süleyman Elban'ın İstanbul'daki Adana Lezzet Günleri kapsamındaki daveti için Adana'ya çağırıldığını düşünerek, soluğu kentte aldı. Davet üzerine Adana'ya giden Levent, kahvaltının yerini öğrenmek için valiyi arayınca, yaşanan yanlış anlaşılma ortaya çıktı.

Organizasyonun İstanbul Ortaköy’de düzenlendiğini öğrenince neye uğradığını şaşıran Haluk Levent, yaşananları Twitter hesabından yayınladığı gönderilerle anlattı.

Haluk Levent, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

 
 

İki gün önce Adana Valisi Sayın Elban aradı.- Adana Lezzet Günleri kapsamında 27 Eylül’de bir kahvaltı veriyoruz. Gelir misiniz?- Tabii ki sayın valim.Az önce;- Sayın valim sabah kahvaltı nerede?- Ortaköy’de.- Ortaköy! Ama ben Adana’ya geldim.- Yapmayın ya...

"VALİMİZ DE İNANAMADI"

Ardından bir gönderi daha yayınlayan Haluk Levent, şunları söyledi; "Az önce bu durum yaşandı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı aradım. O da, 'Valimiz Süleyman Elban yanımda Halukçuğum. Dur, telefona vereyim' dedi. Valimiz de inanamadı... Ben Adana’ya çağrıldığımı zannederken tüm Adana İstanbul’a toplanmış, ben ise Adana’ya gelmişim..."

Haluk Levent yanlışlıkla Adanaya gitti Valimiz de inanamadı
 
 

(Milliyet)

 

https://www.dunyasondakika.com/

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

AtlasOnline

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği