Telefon
WhatsApp
Dilan Çiçek Deniz: Thor sevgisini korkmadan gösteriyor!

2014 yılında katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olan; 'Güneşin Kızları', 'Tatlı Küçük Yalancılar', 'Bodrum Masalı', 'Çukur' ve 'Alev Alev' dizilerinde rol alan Dilan Çiçek Deniz, Elle dergisinin eylül sayısına röpırtaj verdi. Genç oyuncu, hem nişanlısı Thor Saevarsson ile ilişkisini hem de bilinmeyenlerini anlattı.

 
 

"RESİM YAPMAYA BAŞLADIM"

- Kendisiyle vakit geçirebilen sakin, dingin, mutlu ve huzurlu bir kadınım. Yavaş yavaş resim yapmaya başladım, ruhuma çok iyi iyi geldiğini fark ettim.

Dilan Çiçek Deniz: Thor sevgisini korkmadan gösteriyor
 

"KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN KÖŞELERİM VAR"

- Bir deneme kitabı yazmak istiyorum. Yazarken melankolik halim, başka evrandeki Dilan halim ortaya çıkıyor. Kendi içimde gizemli, keşfedilmeyi bekleyen köşelerim var.

 

"MERAKLIYIM, VİCDANLIYIM"

- Özgür bir ortamda doğruları aktarmak için gazeteci olmak isterdim. Meraklıyım, insanlara dokunmak, dertlerine çare bulmak önemli benim için. Vicdanlıyım.

Dilan Çiçek Deniz: Thor sevgisini korkmadan gösteriyor
 

- Şöhrete kendini kaptırıp, değişen insanlar gördüm. Ayaklarımı yere sağlam basıp kendi özümü kaybetmemeye çalışıyorum.

"BİZ BERABER YÜRÜYORUZ"

 
 

Thor çok zeki, çok şefkatli ve sevgisini korkmadan gösterebilen bir adam. Her adımımda yanımda, hep destekliyor beni. İlişkilerde sizi aşağıya çekmeyen birini bulmak çok zor. Biz beraber yürüyoruz, birbirimizi her açından besliyoruz.

Dilan Çiçek Deniz: Thor sevgisini korkmadan gösteriyor
 

- Aşk beni kendimin en iyi versiyonu yapıyor. Thor benimle ilgili birçok şeyden övgüyle bahsediyor. En çok şikayetçi olduğu şey ise kendime çok yüklenmem.(Milliyet)

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

araç kiralama

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği