Telefon
WhatsApp
Deniz Baysal: Aşkı evlilik değil, insanlar öldürür!

TRT 1'de ekranlara gelen, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı ‘Teşkilat’ dizisinin yıldızı Deniz Baysal, Gardırop Magazin’e konuştu. Yeni sezon çekimlerinin başlamasıyla büyük heyecan yaşadığını belirten 31 yaşındaki güzel, hayatının keyifli ve farkındalık dolu bir döneminde olduğunu söyledi.

Deniz Baysal: Aşkı evlilik değil, insanlar öldürür
 
 
 

"ZEHRA İLE SINIRLARIMI ZORLAYABİLİYORUM"

Her projesinden güzel deneyimler elde ettiğini dile getiren Baysal, "Şu an devam ettiği için demiyorum, Teşkilat dizisindeki karakterim olan 'Zehra' beni ayrı heyecanlandırıyor. Çünkü sınırlarımı zorlayabiliyorum onunla. Beni güçlü hissettiriyor ve heyecanlandırıyor" dedi.

 

"EVLİLİĞE FAZLA SORUMLULUK YÜKSERSEN ÖLÜR"

Aşkı, insanı hayata bağlayan ve yaşama daha çok tutunmayı sağlayan bir tutku olarak tanımlayan oyuncu, "Evlilik aşkı öldürür mü?" sorusuna, "Evlendikten sonra eğer birlikte eğlendiğin ve güldüğün anları unutup, evliliğe fazla sorumluluk yüklersen evet aşk ölür. Yani aşkı evlilik değil, insanlar öldürür" şeklinde cevap verdi.

Deniz Baysal: Aşkı evlilik değil, insanlar öldürür
 

"HAYATIN HAKKINI VERMEK İÇİN ÇABALIYORUM"

 
 

Eskiden her şeyi gereğinden fazla kafasına taktığını söyleyen Baysal, "Başkalarının derdini onlardan daha çok yük edinirdim kendime. Artık öyle değilim. Bu hayata bir kez sahibim ve hakkını vermek için çabalıyorum artık. Yüklerimi azaltmaya, keyif almaya çalışıyorum. Etrafımda beni kötü etkileyen, düşüren insanları tutmamaya özen gösteriyorum" ifadelerini kullandı.

"DENİZ İLE GÖRÜŞEMİYORUZ"

Geçtiğimiz ay Aydın Buharkent Belediyesi tarafından düzenlenen 16. Kültür-Sanat ve Taze İncir Festivali'nde konser veren Barış Yurtçu, kendisinin yoğun konserlerinin olması ve eşinin de setlerinin yeniden başlaması sebebiyle çok görüşemediklerini anlatıp, şu açıklamayı yapmıştı:

Geçtiğimiz günlerde fırsat bulup, eşimle 1-2 gün Çeşme tatiline çıktık. Deniz'in setleri tatile girdi ama kendi bireysel işleri vardı, evle ilgilendi biraz. Şimdi yeni sezonda setler yeniden başlayacak. Ben de tatilden sonra yeniden işimin başındayım. İkimiz de çok yoğunuz, çok görüşemiyoruz ama sıkıntı değil bizim için, alıştık.(Milliyet)

 

https://www.dunyasondakika.com/

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği