Telefon
WhatsApp
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Karadeniz gazıyla ilgili açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum'da yeni miting alanında, Gürcükapı Kentsel Dönüşüm Projesi, İspir-Rize İl Sınırı Yolu ve Çat Afet Konutları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış törenine katıldı. Karadeniz gazı ile ilgili pazartesi günü yeni müjde açıklayacaklarını ifade eden Erdoğan, seçimlere ilişkin olarak "Gelince ne yapacaklar, söyledikleri tek şey; Bizim yaptıklarımızı yıkacaklar. Terör örgütleriyle masa altında el sıkışıp ülkenin güvenliğini onlara bırakma sözü verdiler"dedi.

2 (8)

Erdoğan'ın açıklamasından satır başları:

"Sizleri bayağı özlemişim ama görüyorum ki sizler de bu kardeşinizi bayağı özlemişsiniz. Adam gibi adam, insan gibi insan dolu Erzurum'la bir kez daha kucaklaşma bahtiyarlığı içindeyiz. Erzurum 1048'deki Pasinler Zaferi ile Anadolu'yu ebedi yurdumuz hale getiren yolu açmıştır. Erzurum, kilidi mülk-i İslam'dır.

 

Biz 20 yıldır her sözümü tutmuş, her projemizi inşa etmiş bir kadroyuz. Bizde hakikat var. Geçtiğimiz 20 yılda, asırlık demokrasi ve kalkınma adımlarına imza attık. Eser ve hizmet siyasetiyle, Erzurum'un da altyapı eksiklilerini giderdik. Şimdi biten projelerimizin resmi açılışlarını yapmak için Erzurum'a geldik.

İspir yolu, önemli ulaşım projelerinden biridir. 20 KM'lik bu yolu, 3 ayrı tünel ve 1 köprüyle bugün resmen hizmete açıyoruz. Erzurum'a bu yakışır. Güzergah üzerinde yaz kış güvenli araç trafiği işleyebilir. İnşası süren, Kınık ve Dallıkavak tünellerinin bitmesiyle, bu projeyi tamamen tamamlayacağız.

 

PAZARTESİ GÜNÜNÜ İŞARET ETTİ

Karadeniz’de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah pazartesi günü bu konuda yeni müjdeyi milletimizle paylaşacağız. Karadeniz gazını kullanıma koyduktan sonra da milletimize vereceğimiz yeni müjdelerimiz olacak. Hep söylediğimiz gibi ülkemizin imkanlarını milletimizin her kesimine sunarak adım adım refahımızı yükseltecek huzurlu bir geleceği hep birlikte inşa edeceğiz.

"50 MİLYAR LİRA TUTARINDA KAMU YATIRIMI YAPTIK"

Son 20 yılda bu şehre, 50 milyar lira tutarında kamu yatırımı yaptık. Eğitimde 3911 adet yeni derslik kazandırdık. İkinci bir devlet üniversitesi olarak, Erzurum Teknik Üniversitesi'ni faaliyete geçirdik. Erzurumlu ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza 6.5 milyar tutarında kaynak aktardık. 106 adet sağlık tesisi yaptık. 14.444 konut projesini hayata geçirdik.

 

"TRAMVAY HATTI İÇİN ÇALIŞMALARI BAŞLATIYORUZ"

Erzurum'u Karadeniz'e bağlıyoruz. Ve Karadeniz'den Erzurum'u dünyaya açıyoruz. Erzurum'a toplam 19 istasyondan oluşacak kent içi tramvay hattı için çalışmaları başlatıyoruz.

"CUMHURBAŞKANINI SEÇTİRMEMEK İÇİN NE DOLAPLAR ÇEVİRDİLER"

Türkiye ne zaman bir hamle yapsa önüne hep engeller kurulmuştur. Cumhuriyetimizin ilk yıllarında başlattığı sanayi atılımları böyle kesilmiştir. Adnan Menderes'in Özal'ın önü böyle kesilmiştir. Darbelerle vesayetlerle önümüz hep böyle kesilmek istenmiştir. Atalarım, makam adamı bozmak, ayarını ortaya çıkartır diye bir sözü var. Bizim üstlendiğimiz görevde ayarımızı ortaya koyduk. Şimdi birileri çıkmış, bizimle eser siyasetinde beceremedikleri siyaseti seçim yarışına çevirmek istiyor. Siyaset meydanı er meydanıdır. Karşımıza çıkacak er olacak. Er olacak ki bu kapışmadan milletin hayrına neticeler doğsun. Hatırlayın 2007'de Cumhurbaşkanını bize seçtirmemek için ne dolaplar çevirdiler. 2013'te Gezi olaylarından itibaren ne oyunlar oynadılar.(Mynet)

"TERÖR ÖRGÜTLERİYLE MASA ALTINDA EL SIKIŞTILAR"

2016'da tankların arasından geçerek beeldiye başkanının evine gitti kahvesini yudumladı. Biz de Atatürk Havalimanı'nda bizi bekleyen onbinlere geldik. Önümüzdeki seçimler için kurulan fiskos masasında ne kirli pazarlıklar yaptılar. Amaç, Erdoğan ve Cumhur ittifakını devirmek. Yerine ne koyacaklar belli değil. Gelince ne yapacaklar, söyledikleri tek şey; Bizim yaptıklarımızı yıkacaklar. Terör örgütleriyle masa altında el sıkışıp ülkenin güvenliğini onlara bırakma sözü verdiler.

 

https://www.dunyasondakika.com/

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği