Telefon
WhatsApp
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Central Park'ta 'sigara' uyarısı! 'Bıraksın sigarayı'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 77. Genel Kuruluna katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrine ulaştı.

Erdoğan-6

New York kentindeki Central Park’ta bir süre yürüyüş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlar ile sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bölge halkından bazılarıyla da fotoğraf çektirdi.

Erdoğan-2

Erdoğan'a yürüyüşünde Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Hasan Murat Mercan ve Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Büyükelçi Feridun Sinirlioğlu eşlik etti.

ERdoğan-7

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Central Park'ta yürüyüş yaparken tanıştığı bir Amerikalıdan ise sigarayı bırakmasını istedi. Erdoğan, "Sigara içmesin, bıraksın sigarayı" dedi.

Erdoğan-3

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün ABD'de faaliyet gösteren Türk sivil toplum kuruluşu temsilcilerini kabul edecek, Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi tarafından düzenlenecek akşam yemeğine katılacak.

980bd115-4d19-41f1-a5ad-674a0ce2caa2

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ABD ziyaretinde eşi Emine Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik eşlik ediyor.

cce5ae45-7dfd-4e34-b5f7-f208afa4ca9d

e1474c60-4a60-4c56-870d-fc952d368479

(Mynet)
 
 
https://www.dunyasondakika.com/

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği