Telefon
WhatsApp
Berkay Şahin: Bunlar bu kadar haysiyetsiz ve onursuz insanlar


Berkay Şahin, 2016 yılında Özlem Ada Şahin ile nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çift; 2017'de Arya'yı, iki yıl sonra da Zeynep Mira'yı kucaklarına almıştı. Sosyal medyada zaman zaman romantik paylaşımlar yapan ikiliden Berkay, eşinin yeni yaşında aşka gelmişti. Özlem Ada şahin'e sarılıp poz veren popçu, "İyi ki. Aşk birlikte gülelim. Sağlık, huzur, bereket eksik olmasın. Nice yıllara seni çok seviyorum" notunu düşmüştü. Özlem Ada (30) ise kendisinden 10 yaş büyük olan eşinin romantik paylaşımına, "Ben de seni çok seviyorum! İyi ki" yorumunu yazıp, kalp emojisi eklemişti.

Berkay Şahin: Kızlarım için sahneyi bırakırım
 
 
 

"AZ KALDI, BENDEN KURTULUYORSUNUZ"

Ünlü şarkıcı ve eşi, geçtiğimiz haftalarda Etiler'de alışveriş turunda objektiflere takılmıştı. Terliksiz dışarı çıkmayan Berkay, basın mensuplarının soruları üzerine, "Az kaldı arkadaşlar benden kurtuluyorsunuz. Soğuk havalar yaklaşıyor artık ayakkabı giyinmeye başlarım" diyerek gülümsemişti.

Berkay Şahin: Kızlarım için sahneyi bırakırım
 
 

"EV TAŞIMA OLAYI BİZİ MAHVETTİ"

2.5 aydır ev taşımasıyla uğraştıklarını ifade eden popçu, "Birisine beddua mı edeceksin? 'İnşallah evini taşırsın' desen en büyük kötülük olur herhalde. Ev taşıma olayı bizi mahvetti" diye konuşmuştu.

"EŞİME, AİLEME, ÇOCUKLARIMA KÜFÜR EDEN BİRİSİ"

Geçtiğimiz aylarda Bebek’te bir mekan çıkışı gazetecilerle sohbet eden Berkay, “Sosyal medyadan bir takipçinizle mahkemelik oldunuz. Polis zoruyla mahkemeye götürüldüğünüz yazıldı. Neler yaşandığını sizden öğrenebilir miyiz?'' sorusuna yanıt vermişti.

 
 

Mahkemeye katıldım ama polis zoruyla götürülmedim. Devlet beni çağırdıysa giderim. Eşime, aileme, çocuklarıma küfür eden birisiyle alakalı bir olaydı. Onurumu zedeleyecek şekilde küfür edildi. Aynı şekilde cevap vermek zorunda kaldım. Aynı görüşümü hala savunuyorum. Hiç kimse birisinin ailesine, onuruna, şerefine küfür edemez. Onlar bize küfür edecekler, biz sessiz kalacağız. Kalmam. Söylediğim hiçbir şeyden pişman değilim. Ben cezaya razıyım.

 

"BUNLAR HAYSİYETSİZ"

Karşı tarafın para istediği yönünde çıkan haberlerle ilgili de konuşan Berkay, ''Bizimle uzlaşmak istiyorlar. Uzlaşmak için bizden para istiyorlar. Rakam da veriyorlar. Neden para vereyim? Bunlar bu kadar haysiyetsiz ve onursuz insanlar. Hem insanların ailesine küfür ediyorlar hem de para istiyorlar" diyerek veryansın etmişti.

Berkay Şahin: Kızlarım için sahneyi bırakırım
 

"ÇOCUKLARI GEZMEYE ÇIKARDIK" 

Berkay Şahin, önceki gün eşi Özlem Ada Şahin, çocukları Arya ve Zeynep Mira ile Akmerkez'de görüntülendi. Çocuklarını gezdirmeye çıkardıklarını söyleyen çift, "Ailemiz ile birlikte vakit geçirmek için alışverişe çıktık. Çocuklar da oyun parkında oynadı. Biz de birlikte kahve içtik" dediler.

"ÇOCUKLARIM İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM"

Konser maratonu uzun zamandır devam eden ve son olarak Kuruçeşme Açıkhava'da sahne alan şarkıcı, "Kuruçeşme'de bu sene dördüncü konserimizdi. Harika geçiyor hepsi. Ekim sonuna kadar biraz ara verdim dinlenmek için. Ondan sonra sahnelere devam" diyerek biraz dinleneceğini belirtti. Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Berkay Şahin, gazetecilerin "Kızlarınız için sahneyi bırakır mısınız?" sorusuna da tereddütsüz bir şekilde, "Çocuklarım için her şeyi yaparım. Sahneyi bırakmak küçük bir level olur" cevabını verdi.�

Berkay Şahin: Kızlarım için sahneyi bırakırım
 
 
 

(Milliyet)

 

 

https://www.dunyasondakika.com/

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

AtlasOnline

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği